Van Spanje tot Noorwegen en Tsjechië tot Luxemburg: Zalando het startpunt voor fashion in Europa. Ben je een fashion-merk? Brandsom helpt jou met:
Wij integreren jouw merk met het systeem van Zalando. Dit kan met behulp van verschillende integrators (ChannelAdvisor, ChannelEngine of Tradebyte) of via een directe integratie. Meer weten? Neem contact met ons op of bel ons direct op +31(0) 30 227 05 20.
Het online krijgen van jouw producten op Zalando kan een tijdrovende en complexe klus zijn. Er zijn verschillende facetten waar je rekening mee moet houden. Denk hierbij aan:
Brandsom helpt jou om antwoord te geven op deze vragen. Wij helpen jou om zo snel mogelijk live te gaan op Zalando. Benieuwd hoe wij jou kunnen helpen? Neemt dan contact met ons op.
TradeByte is een dochteronderneming van Zalando en dus één van de integrators die een integratie met Zalando aanbiedt. Brandsom is gecertificeerd partner van TradeByte. Wij helpen jou met:
Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact met ons op of bel ons direct op +31(0) 30 227 05 20.
Het online zetten van je producten (onboarding) is een tijdrovende en complexe klus. Brandsom helpt je door dit proces heen en zorgt ervoor dat je:
Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact met ons op of bel ons direct op +31(0) 30 227 05 20.
Vul het formulier in en laat Thijs contact met je opnemen om de mogelijkheden door te nemen.
Brandsom helpt merken met het opzetten en onderhouden van verkoopkanalen op marketplaces zoals Zalando, Bol.com en Amazon. Onze ervaren marketplace adviseurs kunnen helpen met het creëren van en/of ondersteunen van de integratie en optimalisatie van jouw merk op marketplaces.